ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Пісочинській школі завершують обладнувати меблями класи та упорядковують територію

02 серпня 2017 | 13:00

З ходом робіт на головному «освітньому» будівництві регіону ознайомилася голова ХОДА Юлія Світлична під час робочої поїздки до Харківського району.

Уже за місяць нова школа в мікрорайоні «Мобіль» селища Пісочин прийме перших учнів.

«З 640 можливих місць уже набрали більше ніж 550 школярів, і маємо ще один місяць попереду. Вважаю, що заповнимо всі класи», - говорить керівник області.

Юлія Світлична особисто курує перше за останні 12 років будівництво школи в області. Зараз, за її інформацією, в освітній споруді вже повністю завершилися оздоблювальні роботи, і головну увагу приділено обладнанню кабінетів меблями й технікою.

«Усі меблі вже завезено, є необхідна техніка та майже всі комп’ютери. Зараз очікуємо обладнання для їдальні й працюємо над тим, щоб у повному обсязі облаштувати спортзалу та актову залу», - розповіла голова ХОДА.

Меблі та шкільні дошки вже встановили в навчальних класах на першому поверсі будівлі. Також облаштовано кабінети фізики, лінгафонний та комп’ютерний класи. Уже збирають та встановлюють меблі на 2-му та 3-му поверхах, а також розпочався монтаж обладнання сцени й крісел в актовій залі.

«Ми рухаємося за графіком. Паралельно переходимо до облаштування зовнішньої території. Встановили паркан, встановлюватимемо спортивну площадку. Будемо працювати над тим, щоб у майбутньому зробити тут футбольне поле зі штучним покриттям – територія це дозволяє. Влаштовувати будемо вже наступного року», - повідомила Юлія Світлична.

Нагадаємо, будівництво школи в мікрорайоні «Мобіль» розпочалося наприкінці 2015 року. Виділення коштів на роботи з державного та обласного бюджету домоглася голова ХОДА Юлія Світлична. Це перша школа, яку зводять «з нуля» в Харківській області за останні 12 років. Школа триповерхова. Навчатися тут зможуть 640 дітей. Зараз у Пісочині не вистачає близько 800 шкільних місць. У селищі працюють два навчальні заклади: колегіум, який переповнений у два рази, і школа, де кількість учнів на 30% перевищує планові показники.

Всього до послуг учнів у школі буде 27 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерні класи (59 ПК), 2 лінгафонні кабінети, спортивна зала, актова зала, бібліотека, спортивний майданчик, стадіон, їдальня, відпочинкові зони, кімната для відпочинку дітей з особливими потребами.

За сучасними вимогами буде обладнано кабінети фізики, хімії, біології, географії, інформатики, початкової школи, математики, української мови, історії України, мистецтва й лінгафонний кабінет.

Більше фото

Фото

Теги: світлична харківський район робоча поїздка пісочин мобіль школа будівництво обладнання

Версія для друку Поділиться:


Вверх