Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Харківській області – Президент України Петро Порошенко

У Харківській області – Президент України Петро Порошенко

Літак Глави держави приземлився на військовому аеродромі в Чугуєві.

Тут Президент України прийме участь в урочистостях, що присвячені випуску молодих офіцерів льотного факультету Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба.

Військові частини Збройних сил України поповнять більше 80-ти лейтенантів. 2 офіцери завершили навчання в університеті із золотою медаллю, 4 - отримають дипломи з відзнакою.

«Особливістю цьогорічного випуску є те, що вперше за роки незалежності України університет здійснив підготовку льотчиків за п’ятирічною програмою навчання, - підкреслили в Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України в місті Харкові. - Випускники пройшли практичну підготовку у бойових частинах Повітряних Сил, оволоділи технікою пілотування бойових літаків СУ-25, МІГ-29, вертольотів МІ-24. Суттєві зміни відбулися також у навчальному процесі ХУПС. Зокрема, практична складова підготовки курсантів збільшилася приблизно на чверть. В організації та проведенні польових (аеродромних) занять залучалися в основному офіцери з бойовим досвідом АТО».

По завершенню урочистої частини заходу гостей планують ознайомити з військовими літаками та вертольотами різних типів, а також діючими зразками авіаційної техніки Харківського аероклубу ім. Валентини Гризодубової.

Більше фото