ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Укладено Угоду про співробітництво між Харківською областю та китайською провінцією Хейлунцзян

17 червня 2016 | 09:19

Укладено Угоду про співробітництво між Харківською областю та китайською провінцією Хейлунцзян

Документ підписала 16 червня перший заступник голови ХОДА Юлія Світлична.

Вона підкреслила: Угода про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво дозволить активізувати відносини між двома регіонами.

«Цей документ дасть додаткові можливості для розширення співпраці в таких сферах, як промисловість і сільське господарство, наука і техніка, освіта та охорона здоров'я, культура й мистецтво, сприятиме розвитку спорту», - зазначила керівник делегації Харківської області в Китаї, виступаючи перед керівництвом уряду провінції Хейлунцзян.

У рамках Угоди сторони домовилися всебічно сприяти розвитку торгівлі, виробничого, інвестиційного та інших видів економічного співробітництва.

«Ми домовилися на паритетних підставах створювати сприятливі умови для розвитку спільної діяльності бізнес-структур, включаючи заохочення, підтримку та захист інвестицій та організацію нових робочих місць, - повідомила Юлія Світлична. - Також в Угоді наголосили на необхідності підтримки двостороннього співробітництва між підприємствами та представниками малого й середнього бізнесу, а також організації та проведення виставкових заходів двох регіонів».

Також 16 червня делегація Харківської області взяла участь у 6-й Харбінській міжнародній технічній конференції. Виступаючи на заході, перший заступник голови обласної державної адміністрації наголосила на необхідності впровадження нових напрямків у інноваційному розвитку високих технологій і міжнародного технічного співробітництва. У ході конференції презентували напрацювання провідних науково-дослідних центрів Харківщини та проекти в аерокосмічній сфері, інформаційних технологіях, біомедицині, екологічній безпеці тощо.

Нагадаємо, делегація Харківської області перебуватиме в Китаї протягом тижня. 15 червня представники регіону на чолі з Юлією Світличною взяли участь у відкритті 27-ї Харбінської торгово-економічної ярмарки, а також у презентації нового офісу Представництва Харківщини в Харбіні. 17 червня Юлія Світлична виступить із доповіддю на Першій китайсько-українській конференції з економічного та науково-технічного співробітництва «День України».

Теги: світлична китай делегація харбін хейлунцзян співробітництво угода підписання

Версія для друку Поділиться:


Вверх