Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Потенціал Харківської області презентували на 27-му Харбінському торгово-економічному ярмарку

Потенціал Харківської області презентували на 27-му Харбінському торгово-економічному ярмарку

Захід, що проходить у провінції Хейлунцзян, є одним із найбільших у світі.

«На запрошення уряду провінції Хейлунцзян наша делегація бере участь у Харбінському торгово-економічному ярмарку. Це чудовий майданчик для презентації потенціалу Харківської області не тільки китайському бізнесу, а й іншим «гравцям» ринку Східної Азії», - зазначила керівник делегації Харківської області в Китаї, перший заступник голови ХОДА Юлія Світлична.

У ярмарку, що відкрився 15 червня, беруть участь понад 40 делегацій із різних країн світу. Захід триватиме протягом чотирьох днів. Свої пропозиції в різних сферах економіки презентують більше тисячі представників іноземних ділових кіл.

«Харківська область на ярмарку представляє можливості співпраці в науково-технічній, аерокосмічній та IT-сферах, а також промисловості та переробці сільськогосподарської продукції», - повідомила Юлія Світлична.

15 червня у рамках торгово-економічного ярмарку в Харбіні також пройшла міжнародна конференція регіонів-побратимів провінції Хейлунцзян, під час якої перший заступник голови ХОДА представила потенціал Харківської області та підкреслила важливість встановлення прямих зв'язків на рівні регіонів.

У цей самий день можливості аграрно-промислового комплексу та аграрної науки регіону представники делегації Харківщини презентували на базі Харбінської академії сільськогосподарських наук.

«Ми також домовилися про те, що представники Харбінської академії відвідають Харківську область у вересні», - уточнила Юлія Світлична.

Нагадаємо, делегація Харківської області перебуватиме в Китаї протягом тижня. Під час візиту до КНР планується підписання Угоди між Харківською обласною державною адміністрацією та урядом провінції Хейлунцзян.

Також керівник делегації Юлія Світлична 17 червня виступить з доповіддю на Першій китайсько-українській конференції з економічного і науково-технічного співробітництва «День України».