ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У дитячому таборі «Сонячний» відкрилася перша зміна

08 червня 2016 | 19:38

Привітати дітей зі святом приїхала перший заступник голови ХОДА Юлія Світлична.

«Тут для вас створені всі умови. Будуть і конкурси, і призи, і розваги. Ви знайдете нових друзів і наберетеся свіжих вражень. Бажаю вам позитиву, здоров'я й активності. І після гарного відпочинку ви з новими силами сядете за шкільні парти», - звернулася до дітвори Юлія Світлична.

На першій зміні в цьому таборі оздоровляться 234 дитини у віці від 6 до 16 років. Усього ж за літній період у «Сонячному» відпочинуть більше тисячі хлопців та дівчат.

Начальник регіонального філіалу «Південна залізниця» Микола Уманець зазначив, що табір у 65-й раз відкриває свої двері дітлахам.

«Нехай це і невелика дата, але, тим не менш, за ці 65 років було багато зроблено. На території дитячого оздоровчого табору були побудовані спортивні майданчики, був зведений басейн, і щороку тут стає все більше цікавого для того, щоб ви могли добре відпочити», - зазначив Микола Уманець.

Путівка до «Сонячного» цього року обійдеться батькам у 6730 грн (для співробітників залізниці вартість значно нижче - 1500грн). У 2016-му в таборі буде 5 змін по 15 днів. Новинка цього року - під час відпочинку увагу приділятимуть вивченню англійської мови.

«Оскільки 2016-й оголошено роком англійської мови в Україні, цього сезону на одну зі змін до нас приїдуть іноземні студенти, які є носіями мови. Вони будуть викладати дітям англійською, - зазначила заступник директора з виховної роботи дитячого табору «Сонячний» Вікторія Пляшечник. - Якщо діткам сподобається, будемо практикувати таке спілкування щороку».

У цілому влітку 2016 року в Харківській області працюватимуть 736 дитячих таборів: 29 закладів оздоровлення та відпочинку, 690 таборів із денним перебуванням, 15 таборів праці та відпочинку, 2 наметових містечка.

«Згідно з розпорядженням глави області Ігоря Райніна була проведена оперативна робота, створений штаб, який стежив за підготовкою всієї інфраструктури, яка задіяна цього року для оздоровлення та відпочинку дітей, тому позаштатних ситуацій немає, - повідомила перший заступник голови ХОДА. - Усі служби працюють у нормальному режимі. На даний момент Харківська область, як і минулого року, є лідером за кількістю дітей, які оздоровляться в літній період, та лідером за якістю підготовки до сезону».

Юлія Світлична також нагадала, що цього року на закупівлю путівок для дітей пільгових категорій з обласного бюджету було виділено 35,5 млн грн, що на 60% більше, ніж минулоріч. За ці кошти для дітей соціально незахищених категорій були придбані 7500 путівок до санаторних установ та стаціонарних дитячих оздоровчих закладів, що знаходяться в Харківській області, на узбережжі Чорного та Азовського морів, в українських Карпатах. Ця цифра майже в два рази більше, ніж в 2015-му. В цілому планується оздоровити понад 200 тисяч юних жителів Харківської області. З них близько 118 тисяч - діти соціально незахищених категорій. На ці цілі планується спрямувати 222 млн 81,9 тис. грн з різних джерел фінансування: обласного бюджету, бюджетів районів і міст обласного значення, залучених коштів.

Більше фото

Фото

Теги: табір світлична сонячний діти оздоровлення літо відпочинок

Версія для друку Поділиться:


Вверх