ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Ми робитимемо вищу освіту в Харківській області дійсно європейською. Ігор Райнін

18 листопада 2015 | 18:31

Ми робитимемо вищу освіту в Харківській області дійсно європейською. Ігор Райнін

Плани співпраці регіону з Литовською Республікою в економічній сфері, освіті та охороні здоров'я голова ХОДА обговорив у ході зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Литви в Україні Маріусом Януконісом.

«Ми дуже високо оцінили те, що 17 листопада міністри закордонних справ Швеції та Литви підписали Меморандум про співпрацю щодо підтримки освіти в Україні, - зазначив Ігор Райнін. - Харківська область - найбільший вузівський центр, який входить до десятки вузівських центрів Європи, у нас 24 вищих навчальних заклади і велика кількість студентів. Саме ми першими в Україні ініціювали створення Університетського консорціуму, який об'єднує всі виші. І в рамках цього консорціуму ми з вашою допомогою робитимемо вузівську освіту на території Харківської області справді європейською».

Маріус Януконіс, у свою чергу, зазначив, що між Литвою і Харківською областю налагоджено міцне співробітництво, яке ще активізується після відкриття 18 листопада в Харкові Почесного Консульства Литовської Республіки.

«Ми раді, що сьогодні можемо відкрити Почесне Консульство в Харкові - це те, що ми вже давно хотіли зробити. Ми знаємо ваш потенціал - і академічний, і науковий, і промисловий, і інвестиційний. Сподіваємося, що наше Почесне Консульство буде займатися конкретними справами та проектами - тим, що потрібно для людей, для бізнесу, освіти. Наші виші співпрацюють, є бізнес-зв'язки, хочеться їх ще розширити, тому що ми думаємо: потенціал і можливості тут - величезні», - підкреслив Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні.

У ході зустрічі голова ХОДА презентував промисловий, аграрний та науковий потенціал регіону та запевнив представників литовської делегації в тому, що інвесторам в Харківській області гарантована безпека.

«Харківська обласна адміністрація - гарант того, що бізнес буде працювати в Харківській області в умовах стабільності, безпеки, законності і відсутності корупційних дій на адресу інвесторів», - сказав Ігор Райнін.

Більше фото
 

Фото

Теги: освіта райнін януконіс зустріч литва співробітництво

Версія для друку Поділиться:


Вверх