На головній площі Харкова має бути об'єднуючий символ. Ігор Райнін
![На головній площі Харкова має бути об'єднуючий символ. Ігор Райнін На головній площі Харкова має бути об'єднуючий символ. Ігор Райнін](/content/documents/773/77230/thumb-newsDocument-564x376-65fa.jpg)
Голова ХОДА висловив свою думку про те, який пам'ятник необхідно встановити на площі Свободи.
«Який пам'ятник стоятиме на площі Свободи, вирішуватиме громада міста Харкова, - підкреслив Ігор Райнін у ході спільного брифінгу з віце-прем'єр-міністром - міністром культури В'ячеславом Кириленком. - Однозначно, це питання буде обговорюватися. Моя позиція наступна: на центральній площі Харкова має бути об'єднуючий символ - символ свободи, а не пам'ятник якимось видним діячам. Який саме - вирішать харків'яни. Відповідні пропозиції до міської ради подаються. Повинні бути проведені громадські слухання, в результаті яких новий склад депутатів міської ради прийме рішення».