ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

До кінця жовтня перерахують субсидії з урахуванням початку опалювального сезону

23 жовтня 2015 | 15:44

Про це повідомив міністр соціальної політики України Павло Розенко.

Внаслідок цього розміри субсидій суттєво зростуть. Жодних додаткових документів для цього подавати не потрібно, уточнив Павло Розенко.

«Всі переобліки робляться винятково на підставі документів, які сьогодні є в місцевих органах соцзахисту. Це дає підстави вважати, що до кінця жовтня всі перерахунки субсидій на опалювальний сезон будуть зроблені у повному обсязі, і люди, які оформили субсидії до того, не відчують ніяких незручностей і отримають на початку листопада всі платіжки вже з урахуванням нових субсидій на опалювальний сезон», - сказав міністр.

Також він зазначив, що субсидія є більш вигідною для отримувача, ніж пільги, і закликав українців не ігнорувати надану державою можливість захистити себе від стрімкого зростання тарифів на енергоносії і комунальні послуги.

«Знято майже всі обмеження на оформлення субсидії, - нагадав Павло Розенко. – Відсоток відмов на сьогодні є абсолютно мізерним. Якщо у минулі роки він становив 30-35 відсотків, то сьогодні він не перевищує одного відсотка».

Теги: субсидії розенко перерахунок

Версія для друку Поділиться:


Вверх