Тетяна Вернигор виграла чемпіонат України з легкоатлетичного кросу

На чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу, що відбувся в місті Цюрупинськ Херсонської області, харківські спортсмени завоювали одну золоту та дві срібні медалі. Чемпіонкою країни на дистанції 8 км серед жінок стала Тетяна Вернигор. На фініші харків'янка показала результат 29 хвилин 48 секунд, та на 36 секунд випередила найближчу суперницю Юлію Шматенко з Херсонської області. У чоловічих змаганнях на дистанції 4 км Сергій Рибак завоював срібло. Від переможця Павла Олійника з Чернігівської області харків'янин відстав усього на 8 секунд.

Ще одне срібло харківські легкоатлети завоювали у змаганнях серед молоді. На дистанції 4 км другої на фініші була Марина Немченко.

У загальнокомандному заліку Харківська область посіла шосте місце, а перемога дісталася легкоатлетам з Дніпропетровської області.