ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Досвід кожного з членів «Спілки Героїв України» може зробити значний внесок у розвиток і зміцнення іміджу України на міжнародному рівні. Василь Тацій

07 липня 2010 | 14:44

За словами ректора Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого, доктора юридичних наук, Героя України Василя Тація, головним завданням «Спілки Героїв України» має стати формування нового покоління молоді. «Досвід кожного з членів «Спілки Героїв України» може зробити значний внесок у розвиток і зміцнення іміджу всієї нашої країни на міжнародному рівні. Ми готові взяти активну участь в обговоренні найважливіших для регіону проектів, бути консультантами і радниками в питаннях, що знаходяться в галузі нашої компетенції», - підкреслив ректор Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого.  

Як зазначив Василь Тацій, другим завданням «Спілки Героїв України» може стати формування кадрового резерву для регіону і всієї країни. Кожен з членів спілки, критично оцінюючи кандидатури, знаючи молоді, потенційні кадри, які вже сьогодні користуються повагою і довірою може сформувати пропозиції від «Спілки Героїв України», щоб сформувати кадровий резерв для Харківського регіону та України. 

Теги: heroes переселенці зубко тацій будівництво спілка героїв україни добкін модульні будинки глушко

Версія для друку Поділиться:


Вверх