Спортсмени Харківщини здобули почесні нагороди на чемпіонаті Європи з армреслінгу

Змагання відбувалися у Словаччині з 2 по 12 травня. Спортсмени Харківської області здобули 13 золотих, 10 срібних та 5 бронзових нагород.

В чемпіонаті взяли участь понад 1000 спортсменів з 25 країн, які боролися за медалі в усіх вікових категоріях, а також за нагороди в пара-армрестлінгу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Переможцями та призерами чемпіонату з армрестлінгу в своїх вагових категоріях стали: Вікторія Ілюшина, Єлизавета Морозова, Артем Попов, Мирослава Морозова, Тимур Кувандіков.

В змаганнях з пара-армрестлінгу переможцями та призерами стали: Марія Чумак, В’ячеслав Хіхлов, Павло М’ясоєдов, Юлія Сапелкіна, Анна Судніцина, Павло Ус, Руслан Чулієв, Єгор Манцевич, Тетяна Немчанова, Анатолій Потьомкін, Сергій Ясинський, Іван Комар,  Олексій Євтухов.

В командному заліку збірна України з пара-армрестлінгу посміла перше місце серед жінок та друге серед чоловіків.