ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Представники ООН прибули на Харківщину, щоб обговорити новий пакет гуманітарної допомоги

08 вересня 2022 | 15:40

Представники ООН прибули на Харківщину, щоб обговорити новий пакет гуманітарної допомоги

Заступниця начальника ХОВА Віта Ковальська зустрілася із виконувачем обов’язків Керівника представництва УКГС ООН у м. Дніпро Мартіном Фішером.

На зустрічі йшлося про новий пакет гуманітарної допомоги Харківщині. Зокрема, заступниця начальника Харківської ОВА зауважила, що наразі необхідно сконцентрувати увагу на двох важливих напрямках – стратегічному і тактичному.

«Стратегічний напрямок стосується освіти. До війни у нас було в закладах загальної середньої освіти 260 тисяч дітей, а зараз - 215 тисяч. Тобто ми втратили лише 50 тисяч дітей. З Харківщини виїхало 3 тисячі педагогів, а 22 тисячі продовжують працювати. Усі наші ЗВО набрали студентів повним обсягом. Незважаючи на ситуацію, всі ці діти та вчителі вирішили навчатися тут, тож зараз ми не можемо втратити освітній потенціал, який у нас є», – розповіла Віта Ковальська.

Вона наголосила, що в освітньому напрямку важливо забезпечити вчителів і дітей ноутбуками, відеокамерами, павербанками.

«Другий напрямок, на якому просила б сконцентруватися, – тактичний. Тобто опалювальний сезон, власне підготовка до зими. Необхідно забезпечити громади наметовими містечками, електрообігрівачами, пічками-буржуйками», – звернула увагу заступниця начальника Харківської ОВА.

Як зазначив Мартін Фішер, наразі представництво УКГС ООН у м. Дніпро може запропонувати 17 різних активностей, серед яких є сфера освіти, житла, охорони здоров'я, продовольчої безпеки, WASH, захисту.

«Вчора обговорили дуже предметно з представниками департаментів нагальні потреби. Наразі, звичайно, найбільш важливе питання – це підготовка до зими. Почули, які плани є на обласному рівні і чим ми можемо їх доповнити. Впевнені, що ефективна координація буде, якщо ми частіше зустрічатимемося в Харкові», – сказав виконувач обов’язків Керівника представництва УКГС ООН у м. Дніпро.

Більше фото дивіться тут.

Фото

Теги: оон ковальська гуманітарна допомога

Версія для друку Поділиться:


Вверх