Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Kharkiv IT Cluster передав хірургам Харківської обласної клінічної лікарні AR-окуляри для проведення складних операцій

Kharkiv IT Cluster передав хірургам Харківської обласної клінічної лікарні AR-окуляри для проведення складних операцій

Робота лікарів Харківщини під час повномасштабної війни суттєво ускладнилась – велика кількість людей потрапляють на операційний стіл із мінно-вибуховими травмами, осколковими і множинними пораненнями. Необхідні операції стають складніші.

Завдяки підтримці начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, Kharkiv IT Cluster та Благодійний фонд IT4Life об'єднали зусилля ІТ-спільноти Харкова та придбали для Обласної клінічної лікарні окуляри доповненої реальності HoloLens 2.

«Окуляри віртуальної реальності мають бути корисними в навчанні лікарів для проведення складних хірургічних операцій. Це перші AR-окуляри, які будуть застосовуватися у Харкові. Наприклад, якщо лікареві треба буде видалити уламок з голови пацієнта, то він може завчасно змоделювати цю операцію та мінімізувати всі ризики», – поділився Олег Синєгубов.

ІТ-спільнота Харкова  за час війни демонструє стійкість у підтримці міста, завдяки співпраці з Харківською військовою адміністрацією Kharkiv IT Cluster та Благодійний фонд IT4Life мають змогу реалізовувати проєкти, які направлені на допомогу медикам, рятувальникам, поліцейським та жителям Харківщини. Нещодавно Kharkiv IT Cluster спільно з Харківською ОВА передав бронежилети для медиків і рятувальників Харківщини.