Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Kharkiv IT Cluster спільно з Харківською ОВА передали понад 500 бронежилетів медикам і рятувальникам

Kharkiv IT Cluster спільно з Харківською ОВА передали понад 500 бронежилетів медикам і рятувальникам

Громадська організація Kharkiv IT Cluster спільно з начальником Харківської обласної військової адміністрації Олегом Синєгубовим організували передачу партії понад 500 полегшених бронежилетів медикам, пожежним-рятувальникам.

«Сьогодні разом з Kharkiv IT Cluster передали чергову допомогу: 504 бронежилети, з них 164 віддаємо на Департамент охорони здоров'я ХОВА та для лікарів «швидких», 340 підуть на ДСНС. Ці бронежилети мають 2 та 3 класи захисту. Дякуємо за постійну підтримку та допомогу у цей нелегкий час», – зазначив Олег Синєгубов.

500 бронежилетів – це 500 врятованих життів лікарів, пожежних чи поліцейських, які зможуть завтра допомогти десяткам тисячам дорослих та маленьких харківʼян. Щоб визначити пріоритетність запитів з полегшеної амуніції, Харківський ІТ Кластер тісно співпрацював із Харківською обласною військовою адміністрацією. 

Благодійний фонд IT4Life від Kharkiv IT Cluster, разом з ІТ-компаніями та волонтерами забезпечили пошук партнерів, фінансування логістики та передачу бронежилетів. IT4Life – це проєкт Харківського ІТ Кластера, створений як відповідь на виклик COVID-19. Тепер – це масштабна ініціатива допомоги від ІТ-бізнесу по всім напрямкам, що підтримують Харківщину, її захисників, наближають Перемогу та відновлення.

«За час війни до нашого кластера приєднались понад 50 нових учасників – ІТ-компаній. Бо разом ми сила та можемо долати спільні виклики. Але бізнесу треба займатись бізнесом, працюючи насамперед на економічному фронті, щоб в майбутньому мати змогу допомагати та залучати нових партнерів до допомоги. Саме тому, співробітництво між владою та ІТ-індустрією є критично важливим для того, щоб таких проєктів ставало тільки більше. Ми розуміємо, що відбудова міста та регіону залежить від нас, тому ми залишаємося тут і продовжуємо працювати», – каже Олексій Холоденко, член Наглядової Ради Харківського ІТ Кластера, який брав безпосередню участь у передачі амуніції.

Партнером збору полегшеної амуніції виступила ветеранська спільнота працівників поліції Нью-Йорка (Suffolk County, NY Police Department та Veterans Service Agency Suffolk County, NY state), яка зібрала партію легкої амуніції для Харківщини.

Довідка про організацію. Kharkiv IT Cluster – громадська неприбуткова організація, яка об'єднує провідні українські IT-компанії, навчальні заклади та владу навколо амбітних проєктів для розвитку економіки, ІТ-бізнесу та подолання спільних викликів. Наразі до кластера входить понад 200 організацій. Основні напрямки діяльності Харківського IT Кластера: розвиток ІТ-освіти (реалізація безоплатних освітніх проєктів для школярів, студентів, вчителів, викладачів), партнерські інфраструктурні проєкти, зміцнення Employer Brands учасників кластера, захист інтересів та юридична підтримка ІТ-бізнесу, надання пакетів знижок та спеціальних пропозицій для фахівців ІТ-компаній, нетворкінгові ІТ-події для керівників та фахівців ІТ-компаній, благодійні проєкти IT4Life.

Більше фото дивіться у галереї.