Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На Харківщині триває процес реорганізації РДА

На Харківщині триває процес реорганізації РДА

Питання реорганізації райдержадміністрацій розглянули 19 січня на селекторній нараді під керівництвом першої заступниці голови Харківської обласної державної адміністрації Тетяни Єгорової-Луценко.

Серед питань, які порушувались під час наради, - гранична чисельність працівників районних державних адміністрацій.

Перша заступниця голови Харківської ОДА нагадала головам комісій з реорганізації районних державних адміністрацій Харківської області, що гранична чисельність працівників затверджена Розпорядженням голови Харківської ОДА №3 від 6 січня 2020 року.

«Усього по районах області мають бути 943 співробітники РДА. Для Богодухівської, Красноградської та Куп’янської РДА – це 91 працівник, для Ізюмської, Лозівської та Чугуївської – 139 працівників, а для Харківської районної державної адміністрації – 193 працівники», – уточнила Тетяна Єгорова-Луценко.

Нагадаємо, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року №1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» та Постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року «Про затвердження Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються» у Харківській області створили комісії з реорганізації наступних районних державних адміністрацій: Богодухівської, Ізюмської, Красноградської, Куп’янської, Лозівської, Харківської та Чугуївської.

Відповідне Розпорядження №5 від 12 січня 2021 року про утворення комісій з реорганізації райдержадміністрацій та затвердження їх персональних складів підписала голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук.