ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині триває процес реорганізації РДА

19 січня 2021 | 12:10

На Харківщині триває процес реорганізації РДА

Питання реорганізації райдержадміністрацій розглянули 19 січня на селекторній нараді під керівництвом першої заступниці голови Харківської обласної державної адміністрації Тетяни Єгорової-Луценко.

Серед питань, які порушувались під час наради, - гранична чисельність працівників районних державних адміністрацій.

Перша заступниця голови Харківської ОДА нагадала головам комісій з реорганізації районних державних адміністрацій Харківської області, що гранична чисельність працівників затверджена Розпорядженням голови Харківської ОДА №3 від 6 січня 2020 року.

«Усього по районах області мають бути 943 співробітники РДА. Для Богодухівської, Красноградської та Куп’янської РДА – це 91 працівник, для Ізюмської, Лозівської та Чугуївської – 139 працівників, а для Харківської районної державної адміністрації – 193 працівники», – уточнила Тетяна Єгорова-Луценко.

Нагадаємо, відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року №1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» та Постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року «Про затвердження Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються» у Харківській області створили комісії з реорганізації наступних районних державних адміністрацій: Богодухівської, Ізюмської, Красноградської, Куп’янської, Лозівської, Харківської та Чугуївської.

Відповідне Розпорядження №5 від 12 січня 2021 року про утворення комісій з реорганізації райдержадміністрацій та затвердження їх персональних складів підписала голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук.

Фото

Теги: эгорова-луценко рда

Версія для друку Поділиться:


Вверх