ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині контролюють дотримання умов локдауну

16 січня 2021 | 14:01

На Харківщині контролюють дотримання умов локдауну

16 січня під головуванням першої заступниці голови Харківської обласної державної адміністрації Тетяни Єгорової-Луценко відбулось засідання регіональної комісії ТЕБ.

За інформацією начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Олега Богінського, з початку дії карантинних обмежень на території області служба провела понад 63 тисяч перевірок.

«Починаючи з дня впровадження додаткових обмежувальних заходів, з 8 січня, проведено 663 перевірки. Виявлено порушення на 158 об’єктах, складено 14 протоколів», - зазначив Олег Богінський.

Начальниця управління патрульної поліції в Харківській облаcті Альона Стрижак зазначила, що з початку дії січневого локдауну патрульні перейшли на посилений режим роботи.

«Ми створили спеціальні наряди, які щодня перевіряють дотримання карантинних вимог у режимі локдауну, - розповіла Альона Стрижак. – Здебільшого проводимо роз’яснення та бесіди, штрафуємо, лише коли громадяни відмовляються усунути правопорушення, тобто - вдягнути маску».

Перша заступниця голови Харківської обласної державної адміністрації Тетяна Єгорова-Луценко зазначила, що особливу увагу варто звернути на перевірку закладів, діяльність яких згідно з карантинними обмеженнями заборонена з 8 по 24 січня.

Теги: єгорова-луценко ктеб

Версія для друку Поділиться:


Вверх