ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Тетяна Єгорова-Луценко відзначила роботу кращих агропромисловців Харківщини

29 вересня 2020 | 16:48

Урочистий захід за підсумками проведення XXХІІ Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2020», на якій Харківщина здобула золоту медаль, відбувся 29 вересня в ХОДА.

Від імені голови ХОДА Олексія Кучера харківських агропромисловців привітала з отриманням відзнаки його перша заступниця Тетяна Єгорова-Луценко. Вона наголосила, що цього року на міжнародній виставці, яка відбулася 11-14 вересня в Києві, Харківська область була презентована масштабною експозицією за галузями: машинобудування, харчова та переробна промисловість, рослинництво й тваринництво. У регіональній експозиції взяли участь 40 підприємств агропромислового комплексу.

«За результатами виставки та оцінками експертної комісії Міністерства економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України за вагомий внесок у розвиток аграрного сектору Харківська область нагороджена золотою медаллю в номінації «За найкращу виставкову експозицію серед областей України», - зауважила перша заступниця голови ХОДА. - Завдяки спільним зусиллям вже багато років Харківщина отримує тільки перші місця, тому Харківська обласна державна адміністрація щиро вдячна вам за участь у виставкових заходах та вашу сумлінну роботу».

Вона також відзначила, що підприємства АПК Харківщини в цьому році зростають та розвиваються, створюють робочі місця та конкурентну продукцію, не дивлячись на коронавірусну загрозу та інші несприятливі умови. Вона додала, що ХОДА готова підтримувати та співпрацювати з кожним підприємством цієї галузі.

Директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Сергій Прокопченко також подякував учасникам виставки та підкреслив її значення для Харківщини.

«Харківська експозиція стала найбільшою серед інших та привернула увагу іноземних представників, які питали у нас контакти підприємств - виробників, - зауважив Сергій Прокопченко. - Тому, власне, результатом стала відзнака Харківської області як володаря найкращого стенда й найяскравішої експозиції. Усіх вразили вироби кондитерської групи «Лісова казка» та «Полюс ЛТД». Там був великий вафельний торт у вигляді комбайну».

Важливість заходу, за словами директора департаменту, також у співпраці держави та бізнесу, а крім цього - в обміні досвідом з іншими регіонами країни.

«Разом ми довели, що є найкращою командою в Україні, нехай на нас і на майбутнє чекає успіх і ще кращі результати», - сказав Сергій Прокопченко.

Учасники виставки отримали дипломи від організаторів заходу.

Довідка. Нагадаємо, що щороку у м. Києві у Національному комплексі «Експоцентр України» проводиться найбільша Міжнародна агропромислова виставка Східної Європи «Агро». Метою проведення таких заходів є створення сприятливих умов для збільшення обсягів експорту конкурентоспроможної продукції та послуг, удосконалення технологій, залучення інвестицій, забезпечення науково-технічного і технологічного оновлення вітчизняного виробництва, зміцнення міжнародних зв'язків та підвищення міжнародного іміджу держави.

Фото

Теги: єгорова-луценко виставка агро нагорода

Версія для друку Поділиться:


Вверх