ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Виборчий процес в області має відбутися з дотриманням усіх норм закону. Тетяна Єгорова-Луценко

25 вересня 2020 | 15:23

25 вересня у ХОДА обговорили проведення місцевих виборів на території Харківщини.

Оперативну нараду провела перша заступниця голови ХОДА. Тетяна Єгорова-Луценко нагадала, що місцеві вибори на території України відбудуться 25 жовтня. Тож Харківська область має достатньо часу, аби провести необхідні підготовчі заходи.

«Перед нами є серйозне завдання – забезпечення законного та безпечного виборчого процесу, - сказала Тетяна Єгорова-Луценко. – Хочу наголосити на тому, що ми маємо забезпечити дотримання всіх норм карантинних обмежень під час голосування. Залишився місяць, тому ми з вами повинні вжити всіх вичерпних заходів для того, щоб все відбулося в межах чинного законодавства».

За словами керівника апарату Харківської ОДА Володимира Клюцевського, на території області затверджено план підготовки до проведення місцевих виборів. Володимир Клюцевський закликав усіх учасників робочої групи та голів РДА чітко дотримуватись графіку підготовки. Він озвучив низку проблемних питань, які вже опрацьовуються членами робочої групи.

«Станом на 21 вересня є нестача великих стаціонарних скриньок для голосування - 109 одиниць, переважно, це місто Харків. Ми звернулися до ЦВК щодо списання зіпсованих та заміни їх на нові. Найближчим часом це питання буде вирішено», - сказав Володимир Клюцевський.

Додатково перша заступниця голови ХОДА рекомендувала головам РДА звернутися до територіальних органів ДСНС з проханням проведення позачергової протипожежної перевірки місць, де розміщуватимуться виборчі дільниці.

Фото

Теги: єгорова-луценко вибори

Версія для друку Поділиться:


Вверх