ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Нам не повернути загиблих героїв, але наш обов’язок – пам’ятати їх. Тетяна Єгорова-Луценко

29 серпня 2020 | 13:20

На Алеї Героїв на 18-му міському цвинтарі відбувся траурний захід у пам’ять про загиблих захисників України.

29 травня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. У цей день по всій області відбуваються траурні та урочисті заходи. У Харкові квіти поклали до монумента Захисникам України, а траурний захід провели на Алеї Героїв.

«Нам не повернути загиблих. Але наш обов’язок – пам’ятати їх та дякувати батькам, які змогли виховати героїв, - сказала перша заступниця голови ХОДА Тетяна Єгорова-Луценко. - Героїв, які захищають нашу державу, героїв, які захищають наших дітей. Я думаю, що кожен сьогодні замислюється, а що було б, якби ці хлопці, дівчата не відстоювали нашу країну тоді. Я думаю, що кожен з нас повинен низько вклонитися батькам, які втратили своїх дітей. Батькам, для яких, мабуть, кожен день після цього тягнеться вічністю, тому що немає нічого страшнішого в житті, ніж те, коли батьки ховають своїх дітей. Ми вклоняємося низько, наскільки можемо. Герої не вмирають! Герої завжди живуть із нами, у наших серцях».

Мати загиблого Павла Міскевича пригадала слова свого сина: «Як сказав мій син, наш обов’язок, мамо, – захищати та відстоювати свободу, право та незалежність своєї землі зі зброєю в руках, а не вимолювати їх, стоячи на колінах. Тому во віки віків буде слава Україні!».

Фото

Теги: єгорова-луценко

Версія для друку Поділиться:


Вверх