Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

У Малій Данилівці завершують капремонт дитячого садка

У Малій Данилівці завершують капремонт дитячого садка

Відновлений дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» під час робочої поїздки до Дергачівського району відвідала заступниця голови ХОДА Тетяна Єгорова-Луценко.

Як розповів голова Малоданилівської селищної об'єднаної територіальної громади Олександр Гололобов, питання капітального ремонту закладу дошкільної освіти є вкрай актуальним. До початку робіт заклад, який був розрахований за проєктом на 130 місць, відвідувало 150 дітей віком від 2 до 6 років. У результаті в групах, що розраховані на 15-20 малюків, знаходилось по 25-27 дітей. Також не вистачало окремих спальних приміщень тощо. Зараз у закладі завершують роботи, які дозволять приймати до 180 дітей.

Частину робіт провели в 2019 році. Тоді коштом обласного бюджету відремонтували низку старих приміщень закладу та замінили вікна. Також зробили прибудову, де розмістились дві додаткові групи на 50 місць та спортзала. Цього року в закладі провели капітальний ремонт внутрішніх приміщень (сходів, роздягальні, ігрових кімнат, спалень, санвузлів), проклали інженерні мережі, встановили міжкімнатні двері, оздобили сходовий майданчик та сходи. Наразі триває облаштування внутрішніх приміщень.

Цьогорічний етап капремонту розпочали у квітні, його загальна вартість склала майже 2,5 млн грн. Будівельна готовність об’єкту станом на 21 серпня становить 95%. Вже завезено 100% меблів для групових приміщень - дитячі столи, стільці, ліжка, шафи для роздягалень. На стадії завершення - роботи з їх монтажу.

Також на стадії завершення знаходяться роботи з упорядкування території, зокрема - укладання тротуарної плитки, встановлення бордюрів.