Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На будівництві Дергачівського ФОКу завершують благоустрій, заклад облаштовують спортивним обладнанням

На будівництві Дергачівського ФОКу завершують благоустрій, заклад облаштовують спортивним обладнанням

Перша заступниця голови ХОДА Тетяна Єгорова-Луценко перевірила хід робіт на об'єкті під час робочої поїздки до Дергачівського району.

Новий фізкультурно-оздоровчий комплекс знаходиться в райцентрі по вулиці Садовій, 8. Наразі будівництво споруди завершено - виконуються внутрішні оздоблювальні роботи та благоустрій. Також проводиться закупівля меблів і спортивного обладнання. За словами очільника району Володимира Усова, відкриття ФОКу планується у вересні цього року.

Нагадаємо, що будівництво споруди почалося у жовтні 2018 року. Загальна кошторисна вартість скоригованого проєкту склала майже 29 млн грн - переважно кошти Державного фонду регіонального розвитку. 

Довідка. Займатися спортом у ФОКу матимуть можливість усі жителі Дергачівського району. Одночасно тут можуть розміститися близько 80 осіб, а протягом дня його зможуть відвідувати 400 осіб.

На першому поверсі ФОКу буде розміщуватися багатофункціональна зала для ігрових видів спорту: мініфутболу, баскетболу та волейболу, також тренажерна зала і фітнес-центр. Будівля оснащена роздягальнями з душовими кабінами, кабінетом надання медичної допомоги, тренерською кімнатою. Також ФОК обладнано відповідно до вимог інклюзивності.