Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Тетяна Єгорова-Луценко очолила штаб з ліквідації наслідків НС, спричиненої COVID-19 в області

Тетяна Єгорова-Луценко очолила штаб з ліквідації наслідків НС, спричиненої COVID-19 в області

Під час брифінгу 18 серпня перша заступниця голови ХОДА повідомила про плани роботи на найближчий період.

Розпорядження про призначення Тетяни Єгорової-Луценко керівницею робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Харківській області підписав 17 серпня голова ХОДА Олексій Кучер.

«Уже сьогодні в мене буде нарада з лікарями всіх медичних закладів нашої області, які безпосередньо беруть участь у боротьбі з COVID-19, та з представниками органів місцевого самоврядування. Обговорюватимемо питання збільшення кількості ліжко-місць у лікарнях, забезпечення киснем тощо. Також я особисто відвідаю обласну інфекційну лікарню, де знаходиться найбільша кількість хворих на коронавірус. Поспілкуюся з хворими, медичним персоналом та представниками Департаменту охорони здоров’я», - повідомила Тетяна Єгорова-Луценко.

Вона також відзначила, що ситуація в Харківській області нині є стабільною та контрольованою, проте перехід м. Харкова та низки районів області до «жовтої» зони вимагає неухильного дотримання карантинних обмежень.

«Закликаю громадян дотримуватися всіх правил маскового режиму. А правоохоронні органи мають працювати відповідно до чинного законодавства, у тому числі контролювати виконання вимог закладами громадського харчування, нічними клубами тощо», - наголосила перша заступниця голови ХОДА.