Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові перші офіцерські погони отримали 86 випускників військового вишу

25 жовтня 2019 | 12:32

25 жовтня на майдані Свободи відбувся черговий випуск молодих лейтенантів льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Від імені керівниці області Юлії Світличної випускників привітав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

«Хочу подякувати всім випускникам і батькам за те, що ви обрали професію військового в цей непростий для нашої країни час. Це свідчить про те, що ви є патріотами й готові захищати незалежність нашої країни. Сьогодні ви отримали диплом легендарного закладу вищої військової освіти – пишайтесь цим та будьте гідними офіцерського звання. Вітаю вас!», - звернувся до військових Анатолій Бабічев.

Як відзначив командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов, Україна гідно посідає місце в десятці світових авіаційних держав з повним циклом підготовки військового льотчика.

«Сучасна система підготовки, яка впроваджена в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, заслуговує на високу оцінку. Курсанти льотного факультету проходять стажування в авіаційних частинах та освоюють бойові літаки. Кращі наукові здобутки втілюються в процесі підготовки авіаторів. У цьому році випускники опанували бойову техніку: МіГ-29, СУ- 27 та СУ-25, а також проходили стажування на всіх літаках, які знаходяться на озброєнні як Повітряних Сил, так і армійської авіації Сухопутних Військ», - сказав Сергій Дроздов.

Перші офіцерські погони отримали 86 випускників, які навчалися за спеціалізаціями:

- льотна експлуатація та бойове застосування літаків;

- льотна експлуатація та бойове застосування вертольотів;

- навігація та бойове застосування літальних апаратів;

- бойове управління польотами авіації.

24 випускники університету за результатами якісного стажування на бойових літаках у бойових авіаційних бригадах Повітряних Сил Збройних Сил України отримали класну кваліфікацію «Льотчик 3-го класу», 7 випускників – «Штурман 3-го класу».

Випускники льотної спеціалізації вкотре завершують виш з досвідом польотів на бойових літаках та з самостійно проведеними пусками керованих ракет по цілях.

Серед випускників - 2 є учасниками бойових дій, батьки 14-х випускників брали участь у бойових діях під час АТО та ООС.

28 випускників є представниками військових династій та продовжувачами сімейних військових традицій, а вісім з них – льотних династій.

Уперше 11 курсантів випускного курсу пройшли базове навчання в Республіці Туреччина як льотчики-оператори з керування БПЛА Bayraktar TB-2 та отримали дипломи міжнародного зразка, що дає їм право керувати та здійснювати бойові застосування безпілотними апаратами.

На майдані організовано статичний показ зразків сучасної військової техніки та озброєння, які стоять на озброєнні Повітряних Сил ЗС України.


Теги: бабічев випуск льотний факультет офіцери

Поділиться:



Схожі новини