ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харківській обласній філармонії відбудеться концерт «Хорея Козацька»

03 вересня 2019 | 10:25

У Харківській обласній філармонії відбудеться концерт «Хорея Козацька»

4 вересня о 18:30 також пройде презентація музичного альбому «Пісні Української революції».

Це спільний проєкт Українського інституту національної пам’яті, народного артиста України Тараса Компаніченка та гурту «Хорея Козацька», присвячений 100-річчю Української революції 1917-1921 років. 

Серед авторів текстів та композиторів творів - класики української культури: Павло Тичина, Христя Алчевська, Олександр Олесь, Роман Купчинський, Ярослав Ярославенко, Михайло Гайворонський, Олександр Кониський та інші. 

«Твори, що увійшли до альбому «Пісні Української революції» – це частка моєї тридцятилітньої праці пошуку правдивих музичних пам'яток про ту, унікальну за своїм національним пробудженням, епоху. Усі ці твори були активно співані на великих і малих сценах України за часів 1917-21 років. Їх співали на воєнних позиціях, на шикуванні  військ; вони співались кобзарями, артистами-бандуристами, оперними співаками, просвітянськими, військовими, студентськими хорами, Українською республіканською капелою та Українським національним хором. Багато творів були забуті і не звучали в Україні майже століття», - розповідає музикант, кобзар, лідер гурту «Хорея Козацька» Тарас Компаніченко.

Концерт та презентація альбому відбудуться за адресою: вул. Римарська, 21, органна зала.

Захід організовано Українським інститутом національної пам’яті за підтримки Харківської обласної державної адміністрації.

Теги: пісні філармонія

Версія для друку Поділиться:


Вверх