Вікторія Ілюшина стала 15-разовою чемпіонкою світу з армреслингу

Два «золота» та одне «срібло» здобули харківські спортсмени на чемпіонаті світу з армреслингу серед юнаків, юніорів, ветеранів та дорослих, який відбувався в столиці Малайзії.

В Куала-Лумпур харків’янка Вікторія Ілюшина поповнила свою колекцію чемпіонських медалей світової першості ще двома золотими нагородами, виборовши їх в змаганнях на правій та лівій руках в ваговій категорії до 55 кг серед жінок. Таким чином, харківська спортсменка стала 15-разовою чемпіонкою світу.

Крім того, срібну медаль в боротьбі на лівій руці в ваговій категорії до 55 кг серед чоловіків здобув Дмитро Бескоровайний. У фіналі харків’янин поступився супернику з Грузії.

Загалом на чемпіонаті збірна України спільними зусиллями юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів виборола 18 медалей - 7 золотих, 3 срібних та 8 бронзових.