Юні бадмінтоністи з медалями повернулися з Ізраїлю

З 14 по 16 березня в місті Рішон-ле-Ціон відбулися міжнародні юнацькі турніри з бадмінтону в трьох вікових групах, на яких спортсмени Харківщини завоювали 2 золоті та 3 срібні медалі.

Найуспішніше виступила Євгенія Кантемир, на рахунку якої були дві золоті нагороди в віковій групі U15. Євгенія перемогла в жіночій одиночній категорії, здолавши у фіналі 21:7, 21:15 суперницю з Росії. Також вона здобула перемогу разом з іншою харків’янкою Олександрою Кисельовою в жіночій парній категорії. У фіналі українки з рахунком 13:21, 22:20, 21:11 здолали росіянок.

У цій же віковій групі U15 в змішаній парній категорії харківська спортсменка Аміна Лисенко та Шарон Перельштайн з Ізраїлю стали срібними призерами, поступившись у фіналі 18:21, 15:21 суперникам з Угорщини та Данії.

У віковій групі U19 дві срібні медалі завоював Данило Скринник. У змішаній парній категорії разом з харків’янкою Анастасією Прокопович у фіналі поступився 16:21, 18:21 спортсменам з Ізраїлю та Данії, а у фіналі чоловічої парної категорії разом з Даном Сімановським з Ізраїлю з рахунком 8:21, 22:20, 20:22 поступився у фіналі бадмінтоністам з Кіпру.  Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.