Ярослав Фільчаков – чемпіон України з боротьби

З 31 січня по 1 лютого в місті Кременчук Полтавської області відбувся чемпіонат України серед дорослих з греко-римської боротьби.

На цих змаганнях збірна Харківської області завоювала 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Чемпіоном України у вазі до 82кг став Ярослав Фільчаков. На шляху до золотої медалі він здолав двох борців з Києва та суперника з Київської області, а у фіналі переміг Андрія Антонюка з Тернопільської області.

Семен Новіков став срібним призером у вазі до 87кг. Він успішно провів три поєдинки, перемігши харків’янина Григора Шахмурадяна, а також суперників з Вінницької та Дніпропетровської областей, але у фіналі поступився досвідченому Жану Беленюку, який представляв на чемпіонаті Полтавську область.

Бронзові медалі вибороли Андрій Кулик (вагова категорія - до 72кг) та Владислав Коваленко (вагова категорія - до 130кг).

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.