Семен Новіков – чемпіон світу з боротьби

З 12 по 18 листопада в столиці Румунії тривають змагання, на яких золоту медаль у боротьбі греко-римським стилем виборов спортсмен Харківської області.

Участь у чемпіонаті беруть кращі борці віком до 23 років з усього світу. Перші комплекти нагород вже розіграли представники греко-римського стилю. У ваговій категорії до 87кг чемпіоном став харків’янин Семен Новіков.

Семен стартував з перемоги над суперником з Єгипту, потім здолав борця з Хорватії та вийшов до півфіналу, де одержав переконливу перемогу 8:5 над діючим чемпіоном Європи U23 Ісламом Аббасовим з Азербайджану.

Ще більш переконливу перемогу харківський борець одержав у фіналі. Міцного кубинця Даніеля Хечаваррія Семен здолав з рахунком 10:2 та здобув золоту медаль чемпіонату світу U23. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.