Харківські шпажисти – переможці Кубку України

У Києві відбулись змагання з фехтування на шпагах, на яких спортсмени Харківщини завоювали золоту та срібну нагороди.

У командних змаганнях серед чоловіків володарем кубку стала перша команда Харківської області, до складу якої увійшли Максим Хворост, Дмитро Карюченко, Роман Свічкар та Євген Горбачук. У фіналі харків’яни здолали першу команду Києва з рахунком 24:23.

Ще одна харківська команда «Харків-3» (Андрій Деркач, Павло Лиманський, Андрій Опанасенко та Святослав Ярох) посіла п’яте місце.

В особистих змаганнях серед чоловіків харків’янин Максим Хворост посів друге місце, поступившись у фіналі киянину Ігорю Рейзліну з рахунком 10:13.

У десяту кращих також потрапили ще три харківські шпажисти. Дмитро Карюченко посів п’яте місце, Роман Свічкар розташувався на шостому, а Євген Горбачук – на десятому.

У змаганнях серед жінок харків’янкам, на жаль, стати призерами Кубку не вдалося. В особистих змаганнях кращий результат показала Аліна Зеленцова, посівши дев’яте місце. У командних змаганнях серед жінок Аліна та Анастасія Зеленцови, а також Ольга Петрюк і Владлена Хавалджи посіли п’яте місце.