Харківські велосипедисти вибороли «золото» чемпіонатів України

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

У місті Хмельницький відбулася серія чемпіонатів з велоспорту на шосе - другий етап юнацького чемпіонату України з велоспорту на шосе в перегонах «критеріум» і юнацький чемпіонат України в командних перегонах на час, на яких спортсмени Харківської області завоювали 2 золоті та 2 срібні нагороди.

У змаганнях серед дівчат 13-14 років двічі на п’єдестал пошани підіймалася харків’янка Софія Трубчанінова. Вона здобула перемогу в командних перегонах на 15км у складі об'єднаної команди разом з двома киянками та спортсменкою з Житомира. Крім того, Софія також стала срібною призеркою в перегонах «критеріум».

У змаганнях серед юнаків в перегонах «критеріум» переможцем став харків’янин Валентин Кабашний. У командних перегонах на час Валентин разом з харків'янами Андрієм Деркачевим та Іллею Валіахметовим, а також Семеном Сімоном з Нікополя посів друге місце.