Харківські спортсменки здобули 4 нагороди на змаганнях з майнтінбайку в Словаччині

Міжнародні рейтингові змагання з велоспорту маунтінбайк відбулись 9 та 10 червня в словацькому Кошице.

На змаганнях харківські спортсменки завоювали 2 золоті, 1 срібну та 1 бронзову нагороди.

В елітній групі серед жінок подвійну перемогу здобула Ірина Попова. Харків’янка виборола золоті медалі в гонці елімінатор та в крос-кантрі.

Ще одна підопічна тренера Романа Коробова харків’янка Наталія Красильнікова також здобула дві медалі в жіночій елітній категорії. У гонці елімінатор Наталія стала бронзовою призеркою, а в крос-кантрі посіла друге місце.