Харківські самбісти з медалями повернулися з Білорусі

Міжнародний турнір зі спортивного та бойового самбо на призи Президента Білорусі відбувся 10 та 11 лютого в Мінську.

В змаганнях взяли участь 280 самбістів з 12 країн світу. Успішно виступила на ньому збірна України, здобувши 3 золоті, 4 срібні та 4 бронзові медалі. Двічі на п’єдестал пошани підіймалися і харківські борці.

Срібною призеркою в спортивному самбо серед жінок у ваговій категорії до 60кг стала Анастасія Шевченко. У фінальному бої харків’янка поступилась росіянці Анастасії Шинкаренко.

В розділі «бойове самбо» у ваговій категорії до 68кг друге місце посів Бачукі Багішвілі. Він успішно дійшов до фіналу, але в поєдинку за «золото» поступився Абдулі Бабаєву з Туркменістану.  Про це повідомляють в Управлінні зі справ молоді та спорту ХОДА.