Легкоатлети Харківщини здобули «золото», «срібло» та «бронзу» в Греції та Норвегії

Наталя Погребняк, Анна Корнута та Ігор Бодров повертаються додому з перемогою.

8 червня в грецькому місті Афіни відбулися міжнародні змагання «Filothei Women Gala», перемогу на яких в бігу на 100 метрів з результатом 11,18 с здобула Наталя Погребняк. Найближчу суперницю з Фінляндії харків’янка випередила на 0,55 секунди.

Також медаллю, але бронзовою, в секторі стрибків у довжину відзначилася Анна Корнута. Її результат був 6.26м.

А ось трьома днями раніше Анна Корнута показала кращий результат на міжнародних змаганнях в норвезькому місті Флурьо, стрибнувши на 6.41 метра, що дозволило їй посісти другу сходинку п’єдесталу пошани.

Також на цих змаганнях двома срібними медалями відзначився Ігор Бодров, фінішувавши другим в бігу на дистанціях 100 метрів та 200 метрів. Про це повідомляють у Департаменті у справах молоді та спорту ХОДА.