Харківські самбісти здобули медалі на всеукраїнському турнірі

2 квітня в Києві відбувся турнір з самбо «Оберіг» серед чоловіків, на якому спортсмени Харківщини здобули п’ять медалей.

В змаганнях взяли участь близько 150 спортсменів з 11 областей України, які розіграли медалі в спортивному та бойовому розділі самбо.

За підсумками турніру харківські борці завоювали 1 золоту, 2 срібні та 2 бронзові медалі. Усі ці нагороди були завойовані в спортивному розділі самбо.

Переможцем турніру у вазі до 74 кг став Артур Саркісян, який у фіналі переміг суперника з Хмельницької області Олександра Мирончука. Другі місця посіли Олександр Мєдвєдєв (вагова категорія до 62кг) та Роман Контаровський (вагова категорія до 90кг). Бронзові медалі турніру були на рахунку Рахіба Літвіненка (вагова категорія до 68кг) та Іллі Старова (вагова категорія до 82кг).