Харківські плавці - чемпіони України

Змагання з плавання серед юніорів відбулися з 27 по 29 лютого в басейні «Акварена».

В чемпіонаті взяли участь представники 14 областей України та міста Київ, а за його підсумками господарі акваторії – харківські спортсмени - здобули 2 золоті, 4 срібні та 5 бронзових нагород.

Чемпіонами України стали Аліса Манойло, яка була першою на дистанції 50м батерфляєм (0:29.70) та Вікторія Каращенко, яка перемогла на дистанції 100м вільним стилем (1:01.36).

Також Аліса Манойло в складі естафетної команди харківської СДЮШОР «Спартак» разом з Марією Кацала, Тетяною Євміновою, Анастасією Бредіхіною здобула «срібло» на дистанції 4х100 вільним стилем (4:17.47).

Відразу три срібні медалі чемпіонату завоював Валентин Нестеркін, який був другим на фініші дистанцій 50м вільним стилем (0:24.70), 100м вільним стилем (0:53.35) та 200м вільним стилем (1:57.23).

Крім того, Валентин в складі естафетної команди СДЮШОР «Спартак» разом з Микитою Оберемком, Олександром Тітовим та Станіславом Галуненком здобув «бронзу» на дистанції 4х100 вільним стилем.

Також бронзовими призерами стали: Данило Ісаєв - 1500м вільним стилем (17:12.24), Владислав Желятдінов – 400м вільним стилем (4:15.40), Анна Скирда – 50м брасом (0:36.06) і Тетяна Євмінова – 400м комплексним плаванням (5:33.63).

Ці змагання були одним з етапів підготовки збірної України до чемпіонату Європи з плавання серед юніорів, який в липні відбудеться в Угорщині.