Харківські важкоатлети здобули золоті медалі Кубку України

З 10 по 13 лютого в Чернігові відбувся Кубок України з важкої атлетики, на якому спортсмени Харківщини вибороли 6 нагород.

В чемпіонаті взяли участь близько 200 спортсменів з 22 областей України. За підсумками Кубку, на рахунку важкоатлетів Харківщини були 4 золоті, 1 срібна та 1 бронзова медаль.

В змаганнях серед жінок харків’янки здобули два «золота» та «срібло».

В ваговій категорії до 75 кг перемога була за Анастасією Шишановою. На її рахунку - 229 кг за сумою двоборства. В поштовху харківська спортсменка підняла штангу вагою 104кг, а у ривку – 125кг.

В свою чергу, харків’янка Ірина Деха здобула «золото» в ваговій категорії понад 75кг. За сумою двоборства на її рахунку було 249кг: 116кг - у ривку та 133кг - у поштовху.

В ваговій категорії до 53 кг друге місце посіла Каміла Конотоп. Її результат за сумою двоборства був 153 кг (71кг - у ривку та 83кг - у поштовху).

В змаганнях серед чоловіків «золото» в ваговій категорії до 77кг здобув харків’янин Сергій Кругленко. В сумі двоборства він підняв вагу 308кг, з них 133кг - у ривку та 175кг - у поштовху.

Харків’янин Ігор Конотоп переміг в ваговій категорії до 85кг. Його результат був 355кг за сумою двоборства. В ривку Ігор підняв 160кг, а у поштовху - 195кг .

Дмитро Заліпський виборов «бронзу» в ваговій категорії до 56кг. В сумі двоборства він показав результат 199кг (93кг - у ривку та 106кг - у поштовху)

За підсумками Кубку буде сформована збірна України, яка в квітні цього року в Норвегії побореться за медалі чемпіонату Європи, який також буде ліцензійним до Олімпійських ігор.