Легкоатлети Харківщини успішно виступили на «Різдвяних стартах»

ХХІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні відбулися у Києві.

В змаганнях взяли участь 5 легкоатлетів Харківської області. Двом з них вдалося посісти призові місця.

В стрибках у довжину серед жінок не було рівних Ганні Луньовій, яка, стрибнувши на 6 м 33см, стала переможницею турніру.

В чоловічих стрибках Ярослав Ісаченков з результатом 7 м 40 см завоював бронзову нагороду. В цьому ж виді харків’янин Ігор Гончар посів восьме місце.

Ще два харківських легкоатлети зупинилися в кроці від медалей, посівши четверті місця: Анатолій Чорний - - в бігу на 60 м, а Павло Горбачьов - в бігу на 60 м з бар’єрами.

Наступні змагання для легкоатлетів відбудуться 14-15 та 16-17 січня в Харкові. В легкоатлетичному манежі КДЮСШ «ХТЗ» проводитимуться чемпіонат області, чемпіонат області серед юніорів та чемпіонат області серед юнаків та дівчат.