Каратисти харківських клубів перемогли на Кубку області

14 листопада в приміщенні Школи вищої спортивної майстерності відбувся Кубок області з карате JKS.

В змаганнях взяли участь понад 450 спортсменів з Харкова, районів області та гості з Сумської, Донецької та Луганської областей.

За підсумками змагань призові місця в загальнокомандному заліку здобули каратисти харківських клубів. Перше було за клубом «Тора», друге посіли спортсмени клубу «Аюмі», а третє – клубу «Кенсо».

Серед переможців слід виділити Данила Кривоспицького з клубу «Тора», який серед спортсменів 14-15 років переміг відразу в трьох видах програми – куміте, ката та ката-джунро.

В свою чергу, в змаганнях серед дорослих 18+ перемога в куміте дісталася Богдану Собку з клубу «Мікадо», а у ката – Максиму Каравану з клубу Тора».

Ці змагання стали одним з етапів підготовки спортсменів Харківської області до чемпіонату України з карате JKS, який 5 та 6 грудня відбудеться у Харкові.