Харківські регбісти - переможці Кубку України

У Харкові, на стадіоні «Динамо», відбувся фінальний матч Кубку України 2015 року з регбіліг між харківським клубом «Легіон ХIII – ШВСМ» та «Гірник-Кривбас» (Кривий Ріг).

Харківські регбісти не дали супернику жодних шансів, виграли матч з рекордним для українського регбіліг рахунком - 106:6, та в четвертий раз поспіль стали володарями національного Кубку.

Переможців Кубку та срібних призерів нагородив директор Департаменту у справах молоді та спорту Віталій Кириленко. Він привітав команди від імені Харківської облдержадміністрації та виразив сподівання, що наступний сезон для харківського регбіліг буде не менш успішним.

«Сьогодні ми стали свідками рекорду України - харківська команда з рекордним для українського регбіліг рахунком виграла Кубок України. Вітаємо наших хлопців і сподіваємося, що в наступному сезоні славні традиції харківського регбі будуть продовжені», - сказав Віталій Кириленко, вітаючи спортсменів.

Варто зазначити, що в цьому сезоні «Легіон ХIII - ШВСМ» також завоював свої сьомі золоті медалі чемпіонату України.