Євгенія Бреус – срібна призерка Кубку світу з фехтування на візках

Змагання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату відбулися в Парижі.

У Кубку взяли участь понад 200 спортсменів з 31 країни світу, а за його підсумками збірна України завоювала 3 срібні та 3 бронзові медалі. Одну зі срібних нагород до медального кошику України поклала харківська фехтувальниця Євгенія Бреус.

На шляху до фіналу Євгенія успішно пройшла кваліфікацію, потім перемогла суперницю з Польщі, а у півфіналі з рахунком 15:12 здолала свою співвітчизницю - Наталю Морквич. Але у фінальному поєдинку програла суперниці з Китаю з рахунком 15:3 та посіла друге місце.

Також Євгенія Бреус виступала і в змаганнях на шпагах. На жаль, в цьому виді фехтування зупинилася за крок до п’єдесталу, програвши у чвертьфіналі ще одній представниці Китаю.

Варто зазначити, що китайські фехтувальники були найсильнішими на цьому Кубку світу та посіли перше місце в медальному заліку. Збірна України за цим показником була п’ятою.