На міжнародному турнірі з боксу юні харків’яни вибороли дві золоті та бронзову нагороди

Турнір проходив з 25 по 30 серпня в м. Бердичів Житомирської області.

Участь в Міжнародному турнірі з боксу серед молоді на призи братів Кличків взяли боксери 1997-1998 р.н. з восьми країн світу - України, Вірменії, Ізраїлю, Дагестану (Росія), Латвії, Литви, Молдови, Казахстану та Азербайджану.

За підсумками змагань переможцем у вазі до 49 кг став Мурат Сірожев. У фіналі харків’янин з рахунком 2:1 переміг суперника з Вірменії Алена Даниеляна. Ще одну перемогу харківські боксери здобули у вазі до 75 кг. Володарем золотої медалі став Владислав Роленко, який у фіналі з рахунком 3:0 переміг суперника з Литви Витаутаса Балсиса.

Бронзовою медаллю у ваговій категорії до 81 кг відзначився Роман Науменко. У півфінальному поєдинку харків’янин з рахунком 3:0 поступився майбутньому переможцю турніру Степану Грекулу з Хмельницької області.

Загалом на турнірі збірна України завоювала 23 нагороди - 7 золотих, 6 срібних і 10 бронзових, та посіла перше загальнокомандне місце. Друге місце було за вірменськими боксерами, а третє дісталося гостям з Литви.