Гравці харківського «Локомотива» здобули медалі на міжнародних змаганнях з пляжного волейболу

Про це повідомляє Департамент у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

На чемпіонаті Європи серед 18 річних спортсменів, який пройшов у Ризі, харківський дует пляжних волейболістів - Тимофій Полуян і Дмитро Вієцькій - посів друге місце. На шляху до фіналу українці впевнено обіграли суперників з Сербії, Португалії та Німеччини, Хорватії, Естонії і Польщі. У півфіналі з рахунком 2:1 перемогли команду зі Швейцарії. В матчі за «золото» Тимофій і Дмитро зустрілися з суперниками із Франції, які виявилися сильнішими в двох партіях - 21:17 та 21:10. В підсумку збірна України посіла друге місце. Третє було за командою зі Швейцарії.

На дорослому чемпіонаті Європи СEV Masters, який відбувся у Швейцарії, честь України також відстоювали харків'яни - гравці ВК «Локомотив» Ілля Ковальов та Олег Плотницький, які посіли там третє місце, поступившись лише командам з Німеччини та Італії. Варто зазначити, що харківський дует був наймолодшим на цьому «Мастерсі»: обом волейболістам - всього по 18 років.