Харківські самбісти привезли медалі чемпіонату Європи

В хорватському місті Загреб закінчився чемпіонат Європи зі спортивного та бойового самбо, на якому спортсмени Харківської області вибороли дві срібні та одну бронзову медалі. Про це повідомляють в Департаменті у справах молоді та спорту ХОДА. Срібну медаль в спортивному самбо серед чоловіків завоював Артур Саркісян. У фіналі вагової категорії до 74 кг харків’янин поступився білорусу Степану Попову.

Ще одне «срібло» було завойовано в змаганнях зі спортивного самбо серед жінок. Анастасія Шевченко у фіналі вагової категорії до 60 кг також поступилася суперниці з Білорусі Катерині Прокопенко та посіла друге місце.

Бронзову медаль харківські спортсмени здобули у бойовому самбо. Її володарем став Богдан Кондратович у вазі до 62 кг.

Загалом на чемпіонаті Європи українці здобули 19 медалей - 4 золотих, 5 срібних і 10 бронзових, а також посіли перше загальнокомандне місце серед жіночих збірних та друге - в бойовому самбо.