Акробати Харківщини здобули три медалі на Всеукраїнському турнірі

У Миколаєві відбувся Всеукраїнський турнір зі стрибків на акробатичній доріжці, на якому спортсмени Харківської області здобули золоту, срібну та бронзову медалі. Участь в змаганнях взяли спортсмени з 10 областей України та міста Києва. У віковій категорії 2002-2003 років народження перемогу здобула харків’янка Олександра Каракуця. В змаганнях серед дівчат 1-го розряду Софія Теплухіна посіла друге місце, а Валерія Булах стала бронзовою призеркою турніру. Також в цій категорії в кроці від медалі зупинилася Поліна Стрельченко, яка посіла четверте місце.

Паралельно турніру відбувався і чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці серед чоловіків та жінок, на якому жіноча збірна Харківської області посіла шосте місце. Перемогу в загальнокомандному заліку як серед чоловіків, так і серед жінок здобула збірна Дніпропетровської області.

Зараз спортсмени Харківщини готуються до чемпіонату України зі стрибків на акробатичній доріжці серед юнаків, який  відбудеться 22-25 квітня у Києві.