Харків'янин завоював бронзу міжнародного турніру з боксу

Юрій Шестак посів третє місце на міжнародному турнірі з боксу «Странджа- 2015», що проходив з 24 лютого по 1 березня в столиці Болгарії місті Софія. У стартовому для себе двобої в ваговій категорії до 56 кг Юрій впевнено, за одноголосим рішенням суддів 3:0 здолав суперника з Фінляндії. Згодом у чвертьфіналі з рахунком 2:1 був переможений боксер Китаю Ксю Боксянг.

Нажаль, але в цьому поєдинку харківський боксер отримав глибоке розсічення на обличчі, яке завадило йому вийти на півфінальний поєдинок з Міроджоном Ахмадалієвим з Узбекистану. Таким чином Юрію Шестаку дісталася бронзова нагорода, а золото в цій ваговій категорії виграв саме узбецький боксер, який у фіналі переміг суперника з Казахстану.

Загалом на турнірі «Странджа» українські боксери здобули два срібла та дві бронзи.