Харківські легкоатлети привезли додому медалі

В місті Мукачево Закарпатської області 21 лютого закінчився чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. В змаганнях приймали участь 233 спортсмена з 17 областей України, м. Києва, АР Крим. Харківські легкоатлети здобули дві срібні та дві бронзові нагороди. Метальники диску порадували двома срібними нагородами серед молоді. В цій віковій категорії відзначилися Катерина Никита, яка показала результат 48.29 метра та Владислав Іваненко (49.68 метра). В метанні спису харківські легкоатлети відзначилися бронзовою медаллю. ЇЇ в змаганнях серед молоді з результатом 61.58 метрів виборов Сергій Фенько. Ще одну бронзову нагороду виборов Антон Лагуновський в метанні диска серед юнаків, який показав результат 43.76.

Крім того, харківські легкоатлети відзначилися і на міжнародній арені. У столиці Швеції на міжнародних змаганнях з легкої атлетики «Гран-прі Стокгольма» харків'янка Анна Плотіціна була третьою на фініші в бігу на дистанції 60 метрів з бар'єрами. Результат Анни був 8.11 секунди та від другого місце, на якому фінішувала американка Крісті Кастлін, харківську легкоатлетку відділили всього 0.01 секунди. Першою на цій дистанції була Нооралотта Незірі з Фінляндії.