Харківські пауерліфтери здобули золоті медалі в національних змаганнях

За підсумками Кубку України харківські пауерліфтери здобули дві золоті медалі. Змагання проходили з 23 по 30 листопада в місті Коломия Івано-Франкі́вської області. В ці ж дні в Коломиї відбувався і чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та юніорів. Участь в змаганнях взяли спортсмени з 15 областей України та міста Київ. Так, на Кубку України серед чоловіків в ваговій категорії до 120 кг переможцем став Дмитро Павленко, який в сумі підняв вагу 925 кг. Серед жінок у ваговій категорій до 52 кг, підняв у сумі 355 кг, перемогла Тетяна Лебеденко.

В чемпіонаті України серед юнаків на рахунку харківських спортсменів також є золото, яке у ваговій категорії до 105 кг здобув Станіслав Мельник. Чемпіонкою України у вазі до 72 кг стала Олена Воронцова, яка в сумі підняла вагу 295 кг. Срібло в ваговій категорії до 63 кг серед дівчат виборола Ольга Ячменьова, а у ваговій категорії до 120 кг серед юнаків Руслан Кондратенко. Бронза у ваговій категорії до 105 кг була на рахунку Олексія Повєткіна.