Харків'янин Ален Засєєв – переможець Міжконтинентального Кубка з вільної боротьби

В російському місті Хасавюрт відбувся VI Міжконтинентальний Кубок з вільної боротьби, переможцем якого став харків’янин Ален Засеєв. Участь в змаганнях взяли спортсмени з 11 країн світу. В найважчій ваговій категорій 125 кг Україну на Кубку представляло відразу два спортсмена – харків’янин Ален Засеєв та Олександр Хоцянский з Донецька. Обидва впевнено вийшли до фіналу, та поборолись між собою за золото.

Фінальний бій видався досить рівним, та переможця від переможеного відділяв лише один бал. З рахунком 2:1 міжконтинентальне золото дісталося Алену Засеєву.

Крім золота та срібла українські борці вільного стилю здобули на Міжконтинентальному Кубку ще й бронзу. Її у вазі до 65 кг виборов Андрій Квятковський зі Львова.