Харківська команда «Жилстрой-1» виграла Кубок України з футболу серед жінок

24 жовтня 2013 року команда «Жилстрой-1» стала шестикратним володарем Кубка України з футболу серед жінок. У фінальному матчі харківська команда у Києві зустрілася зі срібними призерками чемпіонату України футболістками чернігівської «Легенди» та перемогла з рахунком 3:0.

Перший тайм гри пройшов досить у рівній боротьбі, а усі загрози суперниць успішно ліквідовувала воротар «Жилстрою-1» Ірина Саніна. Розв’язка у матчі настала у середині другого тайму, коли харків’янки двічі на 59-й та 63-й хвилинах реалізували пенальті. Відзначилися Марія Тихонова та Ірина Саніна. А згодом на 84-ій хвилині крапку в матчі поставила Марина Масальська.

Зазначимо, що в цьому році «Жилстрой-1» зробив золотий дубль, вигравши Кубок та чемпіонат України.