Харків’янка Ірина Деха виборола срібну медаль на чемпіонаті світу з важкої атлетики

Нещодавно в Узбекистані відбувся чемпіонат світу з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років. Харківська спортсменка Ірина Деха на змаганнях стала єдиною з українських важкоатлетів, хто зміг увійти до числа призерів за сумою двоборства. У ваговій категорії понад 69 кілограмів Ірина підняла у ривку 111 кілограм та посіла перше місце, а у поштовху - 121 кілограм, що було другим результатом у її ваговій категорії. За підсумками двоборства Ірина у сумі набрала 232 кілограма та виборола срібну медаль. Завдяки успішному виступу Ірини Дехи Україна заробила дві ліцензії на юнацьку літню Олімпіаду, яка відбудеться наступного року.